MENIU

Ninebot Segway riedžių nuoma Vilniuje

Ninebot MiniPRO vakare Vilniuje

Smagiai ir turiningai praleiskite laiką riedėdami Vilniaus gatvėmis ir parkais su Ninebot by Segway MiniPRO riedžiais. Nepergyvenkite, jais važinėti išties paprasta ir malonu. Tai lengviau nei važiuoti dviračiu - išmokęs kartą, to nepamirši niekada.

Ninebot MiniPRO ant žolės

Nuomos kainos

30 min. - tik 6€
1 valanda - 10€

Jeigu norite išsinuomoti 3 valandoms ir daugiau, arba visam savaitgaliui, susisiekite su mumis ir pasiūlysime ypatingas salygas

Susisiekti dėl ypatingų salygų

Smagūs pojūčiai

Tai ne tik saugu, bet ir labai smagu. Daugelis jau įsitikino, kaip paprasta naudotis Ninebot riedžiu. Peržiūrėkite video ir įsitikinkite patys!

Dažnai užduodami klausimai

Ar sunku važiuoti Ninebot Segway riedžiu?

Išmokti naudotis šiuo riedžiu yra ypač paprasta. Praktika rodo, jog žmonės jaučiasi komfortiškai jau po 3 minučių nuo važiavimo pradžios. Svarbu atsipalaiduoti ir per daug nesusikoncentruoti į važiavimą.

Girdėjau, kad hoverboard'u važiuoti yra nesaugu ir sudėtinga. Ar tai tiesa?

Ninebot Segway MiniPRO riedis nėra 'hoverboardas'. Tai saugus, 21 amžiaus transportas, kuris pagamintas bendradarbiaujant su Segway kompanija, savo srities profesionalais. Čia panaudotos naujausios technologijos, kad sukurtų lengvai valdomą ir intiuityvų riedį, kurio valdymą perprasite per kelias minutes.

Ar viduryje kelionės neišseks akumuliatorius?

Pilnai įkrautu akumuliatorium ir idealiomis salygomis galite nuvažiuoti iki 30km. Praktika rodo, kad tiek su kaupu pakanka apžiūrėti Vilniaus centrą ir parkus. Jeigu pageidausite nuvažiuoti toliau, pasirūpinsime pakaitiniu riedžiu, kad kelionė būtu maloni ir tūrininga.

Kur mus rasti?

Esame įsikūrę patogioje vietoje, Konstitucijos pr. 12-333.
Jeigu turie klausimų, visada galite paskambinti +370 67986000

Ninebot riedžių nuoma Vilniuje